Hotel Most Cascade

*** Hotel Cascade ubytovanie MostHotel Cascade Ubytovanie Most :
Hotel Cascade je umiestnený v centre mesta Mostu. Hotel Cascade je pripravený ponúknuť hosťom tie najlepšie ubytovacie a stravovacie služby a kompletný servis. Hotel je vyhľadávaný turistami i obchodníkmi s vyššími nárokmi na kvalitu služieb. Prednosťou hotela je nielen jeho umiestnenie, ale najmä vysoká ubytovacia kapacita.

Hotel Cascade Ubytovanie Most ubytovanie :
Hotel Cascade poskytuje svojim klientom ubytovanie v 168 izbách typovo rozdelených do dvoch kategórií. Hotel je schopný ubytovať až 350 osôb naraz a radí sa tak medzi najväčšie v regióne.

Hotel Cascade Ubytovanie Most izby :
Superior / Business class - kompletne zrekonštruované izby vrátane sociálneho zariadenia, wifi, SAT TV. Možnosť dvojlôžkových izieb s oddelenými posteľami alebo s manželskou posteľou.
Economy class - čiastočne zrekonštruované izby, pôvodné sociálne zariadenie panelákového typu, wifi za poplatok, SAT TV, iba dvojlôžkové izby s oddelenými posteľami.

Hotel Cascade ubytovanie Most reštaurácia :
Hotel Cascade Most Vám ponúka aj posedenie v reštaurácii či kaviarni. V ponuke jedálneho lístka nájdete nielen špeciality českej a medzinárodnej kuchyne, ale aj týždenné ponuky rýchlych a lacných obedov. Kaviareň s kapacitou 80 miest je umiestnená na prízemí hotela. V príjemnom prostredí Vás čaká pohodlné posedenie u niektorých z rýchlych, ľahkých a taktiež chutných špecialít. Wifi zadarmo.

Hotel Cascade ubytovanie Most konferencie :
Hotel Cascade v Moste disponuje konferenčnými a školiacimi priestormi pre celkový počet 300 osôb. Vhodné pre konferencie, školenia, firemné akcie. Veľký salónik - kapacita 90 miest, vybavený projektorom, plátnom, ozvučením, flipchartom. Malý salónik - kapacita 33 miest, vybavený flipchartom, plátnom. Vináreň - kapacita 150 miest, samostatný bar, tanečný parket, vhodná pre firemné oslavy.

Ubytovanie na severe Čiech Hotel Cascade Most
Hotel Cascade sa nachádza priamo v centre mesta Most, niekoľko krokov od divadla a pešej zóny s obchodmi a ideálnym napojením na verejnú dopravu. Nájdete tu všetko, čo očakávate od hotela pre príjemný výlet, obchodnú cestu, športový víkend či stretnutie s priateľmi po rokoch, skrátka pre všetky aktivity, ktoré vyžadujú kvalitný servis, zázemie a profesionálny personál so službou 24/7.
Hotel Most Cascade - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Most Cascade - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Most Cascade - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Most Cascade - hotel má reštauráciuHotel Most Cascade - hotel má vináreňHotel Most Cascade - možnosť pripojenia na internetHotel Most Cascade - k dispozícii kavareňHotel Most Cascade - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Most Cascade - akceptuje creditné karty VISAHotel Most Cascade - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Most Cascade - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Most Cascade - Iybz sú vybavené televízoromHotel Most Cascade - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Most Cascade - Izby s vlastnou toaletouHotel Most Cascade - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Cascade ubytovanie Most Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s

Adresa: Hotel Cascade Radnicni 3 Most 43401 Czech Republic

E-mail: Hotel-Most-Cascade@cz-hotel.eu